24. 6. 2023

ELESKA se představí na letních festivalech

Léto se blíží a s nimi řada akcí pod širým nebem. I ELESKA se chystají vyrazit za svými fanoušky 😉 Volba padla na dvě velké regionální akce: Jičínský Food Festival a Jičín – město pohádky.

Logo JFF

Jičínský Food Festival
12. srpna / Jičín

V prostorách jičínského zámeckého parku se v polovině srpna uskuteční již 8. ročník Jičínského Food Festivalu, svátku všech milovníků dobrého jídla a pití. Na účastníky čekají nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z regionu Českého ráje, foodtruckeřži, zmrzlináři, nápojaři, zkrátka všichni, pro které je jídlo zálibou, ne-li vášní.

Na food festival vyrazíme i my s novým stánkem, abychom vám představil zbrusu nová ELESKA i tradiční Lázeňské suchary.

Více k akci na www.jicinskyfoodfestival.cz.

Logo Jičín-město pohádky

Jičín – město pohádky
13. – 17. září / Jičín

Festival Jičín – město pohádky zná snad každý, vždyť letos se koná už jeho 32. ročník, a velká část dnešních dospěláků ho sama pamatuje ještě ze svých dětských let.

Festival začíná pohádkovým průvodem a vrcholí zábavním programem na Valdštejnově náměstí. Letošní ročník se nese v duchu kouzel s ústředním sloganem Nechte se okouzlit. My budeme návštěvníky okouzlovat chutí ELESEK a sucharů v zámeckém parku, kde najdete náš stánek.

Více na www.pohadka.cz.

Další články z naší pece

Návštěva hejtmana

V doprovodu starosty Lomnice nad Popelkou nás v rámci hejtmanského dne navštívil Martin Půta, hejtman Libereckého kraje. Po krátkém představení společnosti SVITAP se hovor stočil k…
Dárkové balení ilustrace

Originální dárková balení

Blíží se Vánoce a řada firem řeší, čím by obdarovala své zaměstnance a obchodní partnery. Dobré jídlo a pití je sázka na jistotu, proto…
ELESKA na JFF2023

ELESKA se představí na letních festivalech

Léto se blíží a s nimi řada akcí pod širým nebem. I ELESKA se chystají vyrazit za svými fanoušky 😉 Volba padla na dvě…
chevron-down