24. 6. 2023

ELESKA se představí na letních festivalech

Léto se blíží a s nimi řada akcí pod širým nebem. I ELESKA se chystají vyrazit za svými fanoušky 😉 Volba padla na dvě velké regionální akce: Jičínský Food Festival a Jičín – město pohádky.

Logo JFF

Jičínský Food Festival
12. srpna / Jičín

V prostorách jičínského zámeckého parku se v polovině srpna uskuteční již 8. ročník Jičínského Food Festivalu, svátku všech milovníků dobrého jídla a pití. Na účastníky čekají nevšední gastronomické zážitky, o které se postarají šéfkuchaři vybraných restaurací z regionu Českého ráje, foodtruckeřži, zmrzlináři, nápojaři, zkrátka všichni, pro které je jídlo zálibou, ne-li vášní.

Na food festival vyrazíme i my s novým stánkem, abychom vám představil zbrusu nová ELESKA i tradiční Lázeňské suchary.

Více k akci na www.jicinskyfoodfestival.cz.

Logo Jičín-město pohádky

Jičín – město pohádky
13. – 17. září / Jičín

Festival Jičín – město pohádky zná snad každý, vždyť letos se koná už jeho 32. ročník, a velká část dnešních dospěláků ho sama pamatuje ještě ze svých dětských let.

Festival začíná pohádkovým průvodem a vrcholí zábavním programem na Valdštejnově náměstí. Letošní ročník se nese v duchu kouzel s ústředním sloganem Nechte se okouzlit. My budeme návštěvníky okouzlovat chutí ELESEK a sucharů v zámeckém parku, kde najdete náš stánek.

Více na www.pohadka.cz.

Další články z naší pece

ELESKA na JFF2023

ELESKA se představí na letních festivalech

Léto se blíží a s nimi řada akcí pod širým nebem. I ELESKA se chystají vyrazit za svými fanoušky 😉 Volba padla na dvě…
Chráněné zeměpisné označení EU

Za jedinečnost Lomnických sucharů ručí Evropská unie

Lomnické suchary, které jsou oblíbenou lahůdkou mlsných jazýčků po více než dvě století, jsou od roku 2007 držiteli ochranné známky Evropské unie - takzvaného…
Majitelé eLeSka - Lukáš Heřmanský a Marek Heřmanský

Chceme pokračovat v tradici výroby Lomnických sucharů

Přes 200 let známou pochoutku, Lomnické suchary, čeká období renesance. Nové moderní prostory pro výrobu, nový obal i název. Tradice ale zůstává. V rozhovoru…
chevron-down